Zwangerschapsyoga Congres 2014
We zijn trots op het mooie programma dat we op 23 november as. kunnen aanbieden aan alle (zwangerschapsyoga)docenten in Nederland en België. Het Samsara Zwangerschapsyoga Congres praat je bij én laat je zelf ervaren en oefenen.
Tijdens deze bijscholingsdag voor alle zwangerschapsyogadocenten van Nederland en België leer je over de actuele ontwikkelingen in de geboortezorg. Maak je kennis met Do-In voor Zwangeren. Leer je hoe je partners kunt betrekken bij zwangerschap en bevalling. En fris je je kennis op over de rol van de hormonen en de adem tijdens de bevalling. Naast theorie is er veel ruimte voor zelf oefenen en praktische tips voor je eigen lessen. Naast presentaties en workshops is er ook een bazar met leuke diverse leuke stands met boeken, yogaproducten en informatie.
Ga naar huis met praktische tips en inzichten voor je eigen lessen of praktijk. Ontmoet je collega’s, deel je ervaringen en doe inspiratie op.
Waar
Conferentiehotel Kontakt der Kontinenten, Soesterberg
Wanneer
Zondag 23 november van 10.00 – 17.30 uur
Kosten
87,50 euro vóór 1 oktober (early bird), 95 euro vanaf 1 oktober
Meenemen
Eigen yogamat/meditatiekussen
Info/opgave
Punten VYN
Het Zwangerschaps Yoga Congres is erkend door de Vereniging Yogadocenten Nederland met 5 punten
Meld je aan of laat op de speciale Facebookpagina weten wat je er van vindt.